Falköpings KIK IFK Falköping FF
Falköpings KIK IFK Falköping FF

Samarbetspartners
JO WebstudioJO WebstudioJO Webstudio

Spelprogram

Markera lag


Datum Tid Grupp Spelplats Hemmalag Bortalag
21/05 09:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör FC Messi Fortnite Laget
21/05 09:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Kompislaget Lejonungarna
21/05 09:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Kinnarpsskolan F Twister
21/05 10:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör Fortnite Laget Gudhems OS-lag
21/05 10:20 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör Fireballs Guldbollen
21/05 11:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör Gudhems OS-lag FC Messi
21/05 11:20 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör Flobys Stjärnor Guldbollen
21/05 11:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Mösseberg FA Twister
21/05 12:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör FC Messi Fireballs
21/05 12:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Ninjorna Lejonungarna
21/05 12:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Kinnarpsskolan F Kompislaget
21/05 13:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Dotorpsetta Flobyettorna
21/05 13:20 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Fotbollsgänget Thorens Mini
21/05 13:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Pingvinerna Sofias änglar
21/05 14:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Bolltrollarna Dotorpsetta
21/05 14:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Grolanda/Floby Bästa kaninerna
21/05 15:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Hannahs hjältar Vartoftalirarna
21/05 15:20 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Fotbollsgänget Flobyettorna
21/05 16:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Dotorpsetta Bollproffsen
21/05 16:20 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Magiska Laget Sofias änglar
21/05 16:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Vindängarna 2014 Grolanda/Floby
22/05 09:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Badbollen 2B Åsle freeschool
22/05 09:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Wild kids Vindängarna 2013
22/05 09:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör 2B United Fotbollsbombana
22/05 10:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Centralstjärnor The Eightyarders
22/05 10:20 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Åsle freeschool Odenflammorna
22/05 10:40 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Vindängarna 2013 Klass 2C Central
22/05 11:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Biltemakörv GD-lirarna
22/05 11:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Fotbollsklassen Superstars
22/05 11:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Fotbollsbombana Åsle freeschool
22/05 12:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Vindängarna 2013 Centralstjärnor
22/05 12:20 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Badbollen 2B Floby skola 2A
22/05 12:40 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Wild kids The Winners
22/05 13:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Biltemakörv Åsle freeschool
22/05 13:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Fotbollsklassen Vindängarna 2013
22/05 13:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Floby skola 2A Fotbollsbombana
22/05 14:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör The Winners Centralstjärnor
Partners

Aktiviteter i hela Sverige
Powered by
JO Admin