Falköpings KIK IFK Falköping FF
Falköpings KIK IFK Falköping FF

Samarbetspartners
JO WebstudioJO WebstudioJO Webstudio

Anmälda lag



Välj åldersgrupp:

Årskurs 0

Bamselaget (Centralskolan)
Dotorp (Dotorp skolan)
FC Messi (Mösseberg)
Fireballs (Broddetorpsskolan)
Flobys Stjärnor (Floby skola)
Fortnite Laget (Gustaf Dalén)
Gudhems OS-lag (Gudhem)
Guldbollen (Vindängen)
Kidsball (Mössebergsskolan)
Kinnarpsskolan F (Kinnarpsskolan)
Kompislaget (Vindägens skola)
Lejonungarna (Gustav Dalensskolan)
Mösseberg FA (Mössebergsskolan)
Ninjorna (Åttagårdsskolan)
Twister (Vartofta)
Vinnarlaget (Odensberg)

Årskurs 1

Bollaget (Gustaf Dalénskolan)
Bollproffsen (Vindängens skola)
Bolltrollarna (Mössebergskolan)
Bästa kaninerna (Gustaf dalen skolan)
Cowboymössen (Gudhemskolan)
Dotorpsetta (Dotorpsskolan)
Flobyettorna (Floby Skola)
Fotbollsgänget (Centralskolan)
Grolanda/Floby (Odensbergsskolan)
Hannahs hjältar (Centralskolan)
Magiska Laget (Kinnarpsskolan)
Pingvinerna (Mössebergsskolan)
Sofias änglar (Mössebergskolan)
Thorens Mini (Thoren Framtid)
Vartoftalirarna (Vartoftaskolan)
Vindängarna 2014 (Vindängens skola)
Åsarps F och F1 (Åsarps skola)

Årskurs 2

2B United (Centralskolan)
Badbollen 2B (Mössebergsskolan)
Biltemakörv (Vartofta skolan)
Centralstjärnor (Centralskolan)
Floby skola 2A (Floby skola)
Fotbollsbombana (Vindängensskola)
Fotbollsklassen (Mössebergsskolan)
GD-lirarna (Gustaf Dalénskolan)
Klass 2C Central (Centralskolan)
Odenflammorna (Odensbergsskolan)
Superstars (Kinnarpsskolan)
The Eightyarders (Åttagårdsskolan)
The Winners (Mössebergsskolan)
Vindängarna 2013 (Vindängens skola)
Wild kids (Gustaf Dalenskolan)
Åsle freeschool (Åsle friskola)

Årskurs 3

3D United (Dotorpsskolan)
Arga potatisar (Centralskolan)
Broddetorpsstorm (Broddetorp)
Gudhems 3an (Gudhem)
Guldvargarna 3C (Centralskolan)
Kinnarp klass 3 (Kinnarps skola)
Klass 3A (Mössebergsskolan)
Mössens lag (Mösseberg)
Odensbergs IF (Odensberg Skola)
STONETEAM (Mösseberg)
Team Godis (Gustav Dalensskolan)
V:s fotbollsgäng (Vindängen)
Vindänglarna (Vindängen)
VK3 (Vartoftaskolan)

Årskurs 4

ClapetbyDotorp (Dotorpskolan)
Dotorp4B (DOTORPSSKOLAN)
Fantastic four (Mössebergsskolan)
Goat Central (Centralskolan)
GOAT Mösseberg (Mösseberg)
Klassmästarna (Mössebergsskolan)
Louises klan (Gudhemskolan)
Monster (Odensberg)
Redbull (Vartofta)
Saras stjärnor (Vindängen)
Stenstorps 4or (Gustav Dahlen skolan)
Trixarna (Vindängens skola)

Årskurs 5

Bonnagänget (Floby skola)
Desperados (Åttagårdsskolan)
Fotnite (G-D skolan)
Fritszons Ungar (Mössebergsskolan)
Kablarna (Mössebergsskolan)
Kalay Mbaba (Dotorpsskolan)
Kinnarpskolan (Kinnarpskolan)
Kung Fu Panda (Centralskolan)
Liten_kanelbulle (Vartofta)
Lokatterna (Broddetorp)
Pyjamashjältarna (Vindängens skola)
siuuuuuuuuu FC Dotorp 5A (Dotorp)
Skitungarna (Gudhems skolan)
Suiii (Vindängen)
Wilhelms ungar FC (Mössebergsskolan)

Årskurs 6

Bengts family (Vindängenskolan)
Elitbollen (Åsarpsskolan)
FC Dotorp (Dotorp)
Katterna (Floby)
McDonken (Vindängen)
Qatar 2022 (Mösseberg)
The Golden Squad (Mössebergsskolan)
Timiturtles (Centralskolan)
Vartoftagänget (Vartoftaskolan)
Yalla Habibi (Mössebergsskolan)

Årskurs 7

Bananeri pyjamas (Högstadium)
Bäst i Test (Kinnarp)
Ebbes småbarn (Högstadium Centrum)
Eldbollarna (Gustav Dahlén)
Gudhemsskolan (Gudhemsskolan)
Musses Vänner (Vartofta)
Partners

Aktiviteter i hela Sverige
Powered by
JO Admin