Falköpings KIK IFK Falköping FF
Falköpings KIK IFK Falköping FF

Samarbetspartners
JO WebstudioJO WebstudioJO Webstudio

Spelprogram

Markera lag


Datum Tid Grupp Spelplats Hemmalag Bortalag
21/05 09:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör FC Messi Fortnite Laget
21/05 09:00 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Kidsball Vinnarlaget
21/05 09:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Lindströms bil Dotorp Gudhems OS-lag
21/05 09:00 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Bravomedia Saras stjärnor ClapetbyDotorp
21/05 09:00 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Goat Central Klassmästarna
21/05 09:00 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Katterna The Golden Squad
21/05 09:00 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Bengts family Elitbollen
21/05 09:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Mösseberg FA Ninjorna
21/05 09:20 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bamselaget Guldbollen
21/05 09:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Kompislaget Lejonungarna
21/05 09:20 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Monster Redbull
21/05 09:20 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Bravomedia Louises klan Fantastic four
21/05 09:20 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Timiturtles Vartoftagänget
21/05 09:20 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg FC Dotorp Qatar 2022
21/05 09:40 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Lindströms bil Fireballs Flobys Stjärnor
21/05 09:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Kinnarpsskolan F Twister
21/05 09:40 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Bravomedia Trixarna Stenstorps 4or
21/05 09:40 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola GOAT Mösseberg Dotorp4B
21/05 10:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Lindströms bil Dotorp FC Messi
21/05 10:00 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Kidsball Kompislaget
21/05 10:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör Fortnite Laget Gudhems OS-lag
21/05 10:00 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Bravomedia Redbull Saras stjärnor
21/05 10:00 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola ClapetbyDotorp Goat Central
21/05 10:00 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Yalla Habibi Katterna
21/05 10:00 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg McDonken Bengts family
21/05 10:20 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bamselaget Flobys Stjärnor
21/05 10:20 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör Fireballs Guldbollen
21/05 10:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Vinnarlaget Ninjorna
21/05 10:20 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Klassmästarna Monster
21/05 10:20 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Bravomedia Fantastic four Trixarna
21/05 10:20 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi The Golden Squad Timiturtles
21/05 10:20 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Elitbollen FC Dotorp
21/05 10:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Lindströms bil Mösseberg FA Kinnarpsskolan F
21/05 10:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Lejonungarna Twister
21/05 10:40 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Stenstorps 4or GOAT Mösseberg
21/05 10:40 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Bravomedia Dotorp4B Louises klan
21/05 11:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör Gudhems OS-lag FC Messi
21/05 11:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Lindströms bil Fortnite Laget Dotorp
21/05 11:00 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Ninjorna Kidsball
21/05 11:00 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola ClapetbyDotorp Redbull
21/05 11:00 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Timiturtles Katterna
21/05 11:00 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Qatar 2022 McDonken
21/05 11:20 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bamselaget Fireballs
21/05 11:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Kompislaget Vinnarlaget
21/05 11:20 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör Flobys Stjärnor Guldbollen
21/05 11:20 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Bravomedia Saras stjärnor Klassmästarna
21/05 11:20 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Monster Goat Central
21/05 11:20 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Vartoftagänget Yalla Habibi
21/05 11:20 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg FC Dotorp Bengts family
21/05 11:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Kinnarpsskolan F Lejonungarna
21/05 11:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Mösseberg FA Twister
21/05 11:40 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Bravomedia GOAT Mösseberg Fantastic four
21/05 11:40 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Trixarna Louises klan
21/05 12:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Västgötarör FC Messi Fireballs
21/05 12:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Guldbollen Fortnite Laget
21/05 12:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Lindströms bil Dotorp Bamselaget
21/05 12:00 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Bravomedia Dotorp4B Stenstorps 4or
21/05 12:00 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Vartoftagänget The Golden Squad
21/05 12:00 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Qatar 2022 Elitbollen
21/05 12:20 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Lindströms bil Flobys Stjärnor Gudhems OS-lag
21/05 12:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Mösseberg FA Vinnarlaget
21/05 12:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Ninjorna Lejonungarna
21/05 12:20 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Bravomedia Klassmästarna ClapetbyDotorp
21/05 12:20 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Monster Saras stjärnor
21/05 12:20 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Yalla Habibi Timiturtles
21/05 12:20 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg McDonken FC Dotorp
21/05 12:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Lindströms bil Twister Kidsball
21/05 12:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Västgötarör Kinnarpsskolan F Kompislaget
21/05 12:40 Årskurs 4 Grupp 1 Plan Bravomedia Goat Central Redbull
21/05 12:40 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Fantastic four Dotorp4B
21/05 12:40 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Katterna Vartoftagänget
21/05 12:40 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Bengts family Qatar 2022
21/05 13:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Dotorpsetta Flobyettorna
21/05 13:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bollproffsen Bolltrollarna
21/05 13:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Sofias änglar Hannahs hjältar
21/05 13:00 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Bravomedia Trixarna GOAT Mösseberg
21/05 13:00 Årskurs 4 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Louises klan Stenstorps 4or
21/05 13:00 Årskurs 6 Grupp 2 Plan Falbygdens energi The Golden Squad Yalla Habibi
21/05 13:00 Årskurs 6 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Elitbollen McDonken
21/05 13:20 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Fotbollsgänget Thorens Mini
21/05 13:20 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Lindströms bil Grolanda/Floby Magiska Laget
21/05 13:20 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Vindängarna 2014 Vartoftalirarna
21/05 13:40 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bollaget Cowboymössen
21/05 13:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Pingvinerna Sofias änglar
21/05 13:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Bästa kaninerna Åsarps F och F1
21/05 14:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Bolltrollarna Dotorpsetta
21/05 14:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bollproffsen Flobyettorna
21/05 14:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Hannahs hjältar Vindängarna 2014
21/05 14:20 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bollaget Fotbollsgänget
21/05 14:20 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Vartoftalirarna Magiska Laget
21/05 14:40 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Cowboymössen Thorens Mini
21/05 14:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Pingvinerna Åsarps F och F1
21/05 14:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Grolanda/Floby Bästa kaninerna
21/05 15:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bollproffsen Bollaget
21/05 15:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Sofias änglar Vindängarna 2014
21/05 15:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Hannahs hjältar Vartoftalirarna
21/05 15:20 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Fotbollsgänget Flobyettorna
21/05 15:20 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Thorens Mini Dotorpsetta
21/05 15:20 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bolltrollarna Cowboymössen
21/05 15:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Magiska Laget Åsarps F och F1
21/05 15:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Lindströms bil Pingvinerna Grolanda/Floby
21/05 16:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Västgötarör Dotorpsetta Bollproffsen
21/05 16:00 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Flobyettorna Bollaget
21/05 16:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Bästa kaninerna Vartoftalirarna
21/05 16:20 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bolltrollarna Thorens Mini
21/05 16:20 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Åsarps F och F1 Hannahs hjältar
21/05 16:20 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Magiska Laget Sofias änglar
21/05 16:40 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Lindströms bil Cowboymössen Fotbollsgänget
21/05 16:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Västgötarör Vindängarna 2014 Grolanda/Floby
21/05 16:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Bästa kaninerna Pingvinerna
22/05 09:00 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bananeri pyjamas Bäst i Test
22/05 09:00 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Falbygdens energi Fritszons Ungar Kung Fu Panda
22/05 09:00 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Bonnagänget Desperados
22/05 09:00 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Bravomedia Broddetorpsstorm Odensbergs IF
22/05 09:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Badbollen 2B Åsle freeschool
22/05 09:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Odenflammorna Biltemakörv
22/05 09:00 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Mössens lag V:s fotbollsgäng
22/05 09:20 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Eldbollarna Bananeri pyjamas
22/05 09:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Fotbollsklassen Klass 2C Central
22/05 09:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Wild kids Vindängarna 2013
22/05 09:20 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Stjärnerfält Bygg Suiii Fotnite
22/05 09:20 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Kablarna Kalay Mbaba
22/05 09:20 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Guldvargarna 3C VK3
22/05 09:20 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Bravomedia Kinnarp klass 3 Klass 3A
22/05 09:40 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Gudhemsskolan Ebbes småbarn
22/05 09:40 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Falbygdens energi siuuuuuuuuu FC Dot.. Liten_kanelbulle
22/05 09:40 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Stjärnerfält Bygg Skitungarna Wilhelms ungar FC
22/05 09:40 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola STONETEAM 3D United
22/05 09:40 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Bravomedia Arga potatisar Gudhems 3an
22/05 09:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör 2B United Fotbollsbombana
22/05 09:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel GD-lirarna Floby skola 2A
22/05 10:00 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Musses Vänner Eldbollarna
22/05 10:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Centralstjärnor The Eightyarders
22/05 10:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel The Winners Superstars
22/05 10:00 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Falbygdens energi Bonnagänget Fritszons Ungar
22/05 10:00 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Pyjamashjältarna Desperados
22/05 10:00 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Team Godis Vindänglarna
22/05 10:00 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Bravomedia Klass 3A VK3
22/05 10:20 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Ebbes småbarn Musses Vänner
22/05 10:20 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Stjärnerfält Bygg Fotnite Lokatterna
22/05 10:20 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Kalay Mbaba Suiii
22/05 10:20 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Bravomedia 3D United Mössens lag
22/05 10:20 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Åsle freeschool Odenflammorna
22/05 10:20 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Fotbollsbombana Badbollen 2B
22/05 10:20 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Broddetorpsstorm V:s fotbollsgäng
22/05 10:40 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bäst i Test Gudhemsskolan
22/05 10:40 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Falbygdens energi siuuuuuuuuu FC Dot.. Skitungarna
22/05 10:40 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Stjärnerfält Bygg Wilhelms ungar FC Kinnarpskolan
22/05 10:40 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Centralstjärnor Wild kids
22/05 10:40 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Vindängarna 2013 Klass 2C Central
22/05 10:40 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Vindänglarna Guldvargarna 3C
22/05 10:40 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Bravomedia Team Godis Kinnarp klass 3
22/05 11:00 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Musses Vänner Gudhemsskolan
22/05 11:00 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Falbygdens energi Kung Fu Panda Pyjamashjältarna
22/05 11:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Biltemakörv GD-lirarna
22/05 11:00 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Odensbergs IF Arga potatisar
22/05 11:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel 2B United Floby skola 2A
22/05 11:00 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Bravomedia Gudhems 3an STONETEAM
22/05 11:20 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bäst i Test Eldbollarna
22/05 11:20 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Lokatterna Kablarna
22/05 11:20 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Desperados Fritszons Ungar
22/05 11:20 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Bravomedia VK3 Team Godis
22/05 11:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Fotbollsklassen Superstars
22/05 11:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel The Eightyarders The Winners
22/05 11:40 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bananeri pyjamas Ebbes småbarn
22/05 11:40 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola 3D United V:s fotbollsgäng
22/05 11:40 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Stjärnerfält Bygg Fotnite Kalay Mbaba
22/05 11:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Fotbollsbombana Åsle freeschool
22/05 11:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel GD-lirarna Odenflammorna
22/05 12:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Vindängarna 2013 Centralstjärnor
22/05 12:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Klass 2C Central Superstars
22/05 12:00 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Falbygdens energi Liten_kanelbulle Kinnarpskolan
22/05 12:00 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Stjärnerfält Bygg Wilhelms ungar FC siuuuuuuuuu FC Dot..
22/05 12:00 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Bravomedia Arga potatisar Broddetorpsstorm
22/05 12:00 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Kinnarp klass 3 Vindänglarna
22/05 12:20 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Musses Vänner Bananeri pyjamas
22/05 12:20 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Gudhems 3an Mössens lag
22/05 12:20 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Falbygdens energi Pyjamashjältarna Bonnagänget
22/05 12:20 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Desperados Kung Fu Panda
22/05 12:20 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel 2B United Biltemakörv
22/05 12:20 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Badbollen 2B Floby skola 2A
22/05 12:20 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Bravomedia Odensbergs IF STONETEAM
22/05 12:40 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Ebbes småbarn Bäst i Test
22/05 12:40 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel The Eightyarders Fotbollsklassen
22/05 12:40 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Wild kids The Winners
22/05 12:40 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Stjärnerfält Bygg Kablarna Fotnite
22/05 12:40 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Lokatterna Suiii
22/05 12:40 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Klass 3A Guldvargarna 3C
22/05 12:40 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Bravomedia Kinnarp klass 3 VK3
22/05 13:00 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Stjärnerfält Bygg Liten_kanelbulle Wilhelms ungar FC
22/05 13:00 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Gudhemsskolan Eldbollarna
22/05 13:00 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Falbygdens energi Kinnarpskolan Skitungarna
22/05 13:00 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola Arga potatisar V:s fotbollsgäng
22/05 13:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Badbollen 2B Odenflammorna
22/05 13:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Biltemakörv Åsle freeschool
22/05 13:00 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Bravomedia Mössens lag Odensbergs IF
22/05 13:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör Fotbollsklassen Vindängarna 2013
22/05 13:20 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bananeri pyjamas Gudhemsskolan
22/05 13:20 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Falbygdens energi Fritszons Ungar Pyjamashjältarna
22/05 13:20 Årskurs 5 Grupp 1 Plan Stjärnerfält Bygg Kung Fu Panda Bonnagänget
22/05 13:20 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Bravomedia Vindänglarna Klass 3A
22/05 13:20 Årskurs 3 Grupp 2 Plan Thorells Trafikskola Guldvargarna 3C Team Godis
22/05 13:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Klass 2C Central Wild kids
22/05 13:40 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Bäst i Test Musses Vänner
22/05 13:40 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Falbygdens energi Kalay Mbaba Lokatterna
22/05 13:40 Årskurs 5 Grupp 2 Plan Stjärnerfält Bygg Suiii Kablarna
22/05 13:40 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Thorells Trafikskola STONETEAM Broddetorpsstorm
22/05 13:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Västgötarör Floby skola 2A Fotbollsbombana
22/05 13:40 Årskurs 3 Grupp 1 Plan Bravomedia 3D United Gudhems 3an
22/05 13:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel GD-lirarna 2B United
22/05 14:00 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Stjärnerfält Bygg Skitungarna Liten_kanelbulle
22/05 14:00 Årskurs 5 Grupp 3 Plan Falbygdens energi Kinnarpskolan siuuuuuuuuu FC Dot..
22/05 14:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Superstars The Eightyarders
22/05 14:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Västgötarör The Winners Centralstjärnor
22/05 14:00 Årskurs 7 Grupp 1 Plan Lindströms bil Eldbollarna Ebbes småbarn
Partners

Aktiviteter i hela Sverige
Powered by
JO Admin