Falköpings KIK IFK Falköping FF
Falköpings KIK IFK Falköping FF

Samarbetspartners
JO WebstudioJO WebstudioJO Webstudio

Spelprogram

Markera lag


Datum Tid Grupp Spelplats Hemmalag Bortalag
21/05 09:00 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Kidsball Vinnarlaget
21/05 09:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Mösseberg FA Ninjorna
21/05 10:00 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Kidsball Kompislaget
21/05 10:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Vinnarlaget Ninjorna
21/05 10:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Lejonungarna Twister
21/05 11:00 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Ninjorna Kidsball
21/05 11:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Kompislaget Vinnarlaget
21/05 11:40 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Kinnarpsskolan F Lejonungarna
21/05 12:00 Årskurs 0 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Guldbollen Fortnite Laget
21/05 12:20 Årskurs 0 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Mösseberg FA Vinnarlaget
21/05 13:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Sofias änglar Hannahs hjältar
21/05 13:20 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Vindängarna 2014 Vartoftalirarna
21/05 13:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Bästa kaninerna Åsarps F och F1
21/05 14:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Hannahs hjältar Vindängarna 2014
21/05 14:20 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Vartoftalirarna Magiska Laget
21/05 14:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Pingvinerna Åsarps F och F1
21/05 15:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Sofias änglar Vindängarna 2014
21/05 15:20 Årskurs 1 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Thorens Mini Dotorpsetta
21/05 15:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Magiska Laget Åsarps F och F1
21/05 16:00 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Bästa kaninerna Vartoftalirarna
21/05 16:20 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Åsarps F och F1 Hannahs hjältar
21/05 16:40 Årskurs 1 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Bästa kaninerna Pingvinerna
22/05 09:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Odenflammorna Biltemakörv
22/05 09:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Fotbollsklassen Klass 2C Central
22/05 09:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel GD-lirarna Floby skola 2A
22/05 10:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel The Winners Superstars
22/05 10:20 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Fotbollsbombana Badbollen 2B
22/05 10:40 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Centralstjärnor Wild kids
22/05 11:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel 2B United Floby skola 2A
22/05 11:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel The Eightyarders The Winners
22/05 11:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel GD-lirarna Odenflammorna
22/05 12:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Klass 2C Central Superstars
22/05 12:20 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel 2B United Biltemakörv
22/05 12:40 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel The Eightyarders Fotbollsklassen
22/05 13:00 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel Badbollen 2B Odenflammorna
22/05 13:20 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Klass 2C Central Wild kids
22/05 13:40 Årskurs 2 Grupp 1 Plan Borgunda Bygghandel GD-lirarna 2B United
22/05 14:00 Årskurs 2 Grupp 2 Plan Borgunda Bygghandel Superstars The Eightyarders
Partners

Aktiviteter i hela Sverige
Powered by
JO Admin